BFC238333563
MFR.Part #
BFC238333563
JLCPCB Part #
C3802124
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 56nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS