CW01050K00KE12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW01050K00KE12
JLCPCB Part #
C1436396
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 50kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS