BFC238330563
MFR.Part #
BFC238330563
JLCPCB Part #
C3809264
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 56nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS