BFC238331913
MFR.Part #
BFC238331913
JLCPCB Part #
C3811382
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 91nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS