BFC238331512
MFR.Part #
BFC238331512
JLCPCB Part #
C3806062
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 5.1nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS