561R1DF0D33
MFR.Part #
561R1DF0D33
JLCPCB Part #
C1642858
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
13.5mm 1kV 3.3nF 6.4mm ±10% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS