BFC238330683
MFR.Part #
BFC238330683
JLCPCB Part #
C3796061
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 68nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS