BFC238330682
MFR.Part #
BFC238330682
JLCPCB Part #
C3807527
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 6.8nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS