Y1628115R000Q9R
MFR.Part #
Y1628115R000Q9R
JLCPCB Part #
C4033494
Description
-55℃~+150℃ 115Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS