BFC238323823
MFR.Part #
BFC238323823
JLCPCB Part #
C3782892
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 82nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS