PTF65681R00BYEK
MFR.Part #
PTF65681R00BYEK
JLCPCB Part #
C1443358
Description
-55℃~+150℃ 250mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS