BFC238303823
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238303823
JLCPCB Part #
C3790533
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 82nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS