BFC238323683
MFR.Part #
BFC238323683
JLCPCB Part #
C3806679
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 68nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS