ERL053M3000JNBF36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL053M3000JNBF36
JLCPCB Part #
C3407218
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.3MΩ Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors