ECW-F6623RJL
MFR.Part #
ECW-F6623RJL
JLCPCB Part #
C3802699
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 62nF 630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS