BFC238311184
MFR.Part #
BFC238311184
JLCPCB Part #
C3810776
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 180nF 200V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS