ERL0728K000FKEK500
MFR.Part #
ERL0728K000FKEK500
JLCPCB Part #
C3374104
Description
-65℃~+175℃ 250mW 28kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors