BFC238310135
MFR.Part #
BFC238310135
JLCPCB Part #
C3808287
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3uF 200V、400V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS