BFC238304225
MFR.Part #
BFC238304225
JLCPCB Part #
C3789137
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 2.2uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS