BFC238300164
MFR.Part #
BFC238300164
JLCPCB Part #
C3789915
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 160nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS