BFC238330164
MFR.Part #
BFC238330164
JLCPCB Part #
C3809361
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160nF 350V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS