TNPU06033K74AZEN00
MFR.Part #
TNPU06033K74AZEN00
JLCPCB Part #
C4258175
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS