BFC238066182
MFR.Part #
BFC238066182
JLCPCB Part #
C5953406
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.8nF 200V、630V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS