BFC238366182
MFR.Part #
BFC238366182
JLCPCB Part #
C6132345
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS