BFC238061912
MFR.Part #
BFC238061912
JLCPCB Part #
C3797751
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 9.1nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS