RNC55J1691BRBSL
MFR.Part #
RNC55J1691BRBSL
JLCPCB Part #
C1458366
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors