BFC238061162
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238061162
JLCPCB Part #
C3786990
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.6nF 200V、630V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS