TNPU120653K6BZEN00
MFR.Part #
TNPU120653K6BZEN00
JLCPCB Part #
C4132141
Description
-55℃~+125℃ 250mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS