BFC238056752
MFR.Part #
BFC238056752
JLCPCB Part #
C6131309
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 7.5nF ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS