BFC238056472
MFR.Part #
BFC238056472
JLCPCB Part #
C3805345
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 4.7nF ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS