BFC238052472
MFR.Part #
BFC238052472
JLCPCB Part #
C3791769
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 4.7nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS