KP1830168011
MFR.Part #
KP1830168011
JLCPCB Part #
C3796076
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 63V、100V 680pF ±1% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS