BFC238056163
MFR.Part #
BFC238056163
JLCPCB Part #
C3794095
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 16nF 200V、400V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS