BFC242042402
MFR.Part #
BFC242042402
JLCPCB Part #
C3803306
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、630V 2.4nF ±2% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS