BFC238052562
MFR.Part #
BFC238052562
JLCPCB Part #
C3793760
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 5.6nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS