BFC238051133
MFR.Part #
BFC238051133
JLCPCB Part #
C3783482
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 13nF 200V、400V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS