BFC238051622
MFR.Part #
BFC238051622
JLCPCB Part #
C3796268
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 6.2nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS