TNPW0805127KBEEN
MFR.Part #
TNPW0805127KBEEN
JLCPCB Part #
C1725146
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS