BFC238042333
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238042333
JLCPCB Part #
C3793916
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 33nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS