BFC238045133
MFR.Part #
BFC238045133
JLCPCB Part #
C3794031
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 13nF 160V、250V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS