BFC238035363
MFR.Part #
BFC238035363
JLCPCB Part #
C3799230
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 36nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS