RN55C1542DBSL
MFR.Part #
RN55C1542DBSL
JLCPCB Part #
C1426581
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors