BFC238035183
MFR.Part #
BFC238035183
JLCPCB Part #
C3792559
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 18nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS