BFC238031203
MFR.Part #
BFC238031203
JLCPCB Part #
C3800638
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 20nF ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS