RWR81N8R25FRB12
MFR.Part #
RWR81N8R25FRB12
JLCPCB Part #
C1466240
Description
-55℃~+250℃ 1W 8.25Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors