Y144550R0000T9L
MFR.Part #
Y144550R0000T9L
JLCPCB Part #
C1494269
Description
-55℃~+125℃ 50Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS