BFC238031513
MFR.Part #
BFC238031513
JLCPCB Part #
C3782747
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 51nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS