RNX05010K0FKR7
MFR.Part #
RNX05010K0FKR7
JLCPCB Part #
C1824303
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 10kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS