BFC238025823
MFR.Part #
BFC238025823
JLCPCB Part #
C3802646
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 63V、100V 82nF ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS