BFC238025223
MFR.Part #
BFC238025223
JLCPCB Part #
C3802101
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 22nF 63V、100V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS